Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  NETFON-INTERNET,TV, TELEFON     

O NÁS

      Společnost DPVT, spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Hlavní aktivitou společnosti po založení bylo ekonomické a daňové poradenství a obchod výpočetní a kancelářskou technikou. Později jsme rozšířili aktivity do oblasti realizací mikrovlnných spojů jak na klíč tak i realizaci vlastní metropolitní sítě za účelem poskytování vysokorychlostního internetu pro zákazníky.  Páteřní spoje jsou realizovány na optických, metalických a mikrovlnných trasách v pásmu 10GHz a 5,8GHz. Samozřejmostí je poskytování služeb s internetem souvisejícími jako správa poštovních účtů včetně použití serverových antivirových programů, webhostingové služby  s možností využití databáze MySQL, správa domén včetně registrací, serverhosting ...V současné době klademe důraz na zavedení vlastních služeb v oblasti VoIP.
Zkušeností, které získáváme budováním vlastních WAN a LAN sítí, využíváme při realizacích LAN sítí našich zákazníků. Návrh sítí je realizován po důkladné analýze s ohledem na potřeby požadované propustnosti sítě, minimalizaci nákladů, při zajištění nejvyšší kvality U všech služeb je kladen důraz především na individuální přístup ke klientovi a flexibilní řešení jeho potřeb a požadavků. Našim cílem je vysoce kvalitní zákaznická péče, kvalita a rozsah služeb a v neposlední řadě jejich dostupnost. Jsme připraveni v případě, že se rozhodnete využít našich služeb, s maximální pečlivostí realizovat vaše požadavky a přispět tak  k vašemu růstu.

Mezi hlavní nabízené služby patří:
- správa a rozvoj informačních technologií a informačních systémů
- dodávky veškerého hardware, software, síťových prvků, kabeláže
- instalace a správa sítí
- poskytování připojení k internetu a VoIP
- tvorba efektivních webových prezentací vaší firmy a internetových aplikací
- poskytování webhostingu, serverhostingu  a dalších služeb
- vedení účetnictví