Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  NETFON-INTERNET,TV, TELEFON     

TELEFON

Popis služby

Služba netfon je veřejná telefonní služba založená na moderní technologii zvané Voice over IP

Pomocí této technologie se hovory přenáší po vašem připojení k internetu. Na rozdíl od většiny služeb telefonovaní přes internet, služba netfon používá internet pouze pro přenos volání od vás do naší ústředny (dále je již hovor veden po klasických telefonních linkách). Proto je kvalita hovoru plně srovnatelná s kvalitou hovoru při běžném telefonování a je ovlivněna pouze kvalitou vašeho připojení. Díky službě netfon můžete přestat být závislí na Českém Telecomu.

Komu je služba netfon určena

Služba je určena všem, kteří mají dostatečně rychlé připojení k internetu (alespoň 128 kb/s v obou směrech, například ADSL 512/128, CHello Light a vyšší, Karneval Turbo 250 a vyšší, apod.) a chtějí si k tomu levně zatelefonovat. I když se telefonuje prostřednictvím internetu, neznamená to, že musíte vůbec zapínat svůj počítač. Služba je totiž na vašem počítači zcela nezávislá!

Chcete-li službu netfon začít ihned využívat, rádi vás vybavíme tzv. IP telefonem nebo speciálním koncovým zařízením - analogovou IP bránou, které vám umožní používat váš klasický telefon, na který jste zvyklí.

Výhody netfon

  • Velmi výhodné ceny volání všech volaných směrů
  • Volání v síti netfon a VOLNÝ zcela zdarma. Doporučte netfon vaší rodině a všem vašim známým a můžete si vzájemně volat celé dny zcela zdarma.
  • Moderní IP Telefon nebo telefonní brána zcela zdarma při uzavření Smlouvy s minimální dobou trvání.
  • Přidělíme vám klasické telefonní číslo - na vaše číslo vám může volat kdokoli z normálního telefonu nebo z mobilu. Též si můžete jednoduše přesměrovat příchozí hovory na jiné telefonní číslo na pevné telefonní lince nebo na mobilní telefon. Díky této možnosti nikdy nezmeškáte důležitý hovor. Pokud nebudete zrovna připojeni k internetu, budou všechny příchozí hovory automaticky přesměrovány na telefonní číslo, které jste si zvolili.
  • Můžete nejen přestat být závislí na Českém Telecomu, ale můžete mít své telefonní číslo stále s sebou. Pokud budete chtít, může váš IP telefon dokonce cestovat s vámi. Chystáte se na cestu do zámoří a chcete telefonovat tak, jak jste zvyklí doma? Žádný problém, stačí když si svůj IP telefon zabalíte do kufru a na místě určení jej znovu připojíte k internetu. Už žádný drahý roaming, vaše telefonní číslo i tarif cestuje s vámi kamkoli na světě a vy voláte stejně jako z domova.
  • Jednoduchá Instalace bez zásahu do stávající LAN - IP zařízení pracují i v síti, která je připojena přes NAT
  • Při telefonování nemusíte vůbec zapínat svůj počítač, služba je totiž na vašem počítači zcela nezávislá.
  • On-line detailní přehled volání zdarma